Jeta Osh Qef
Home

“Auu u laga” modeli i famshëm nga Kosova flet për lidhjen me Linda Rein
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 12/06/2018 21:26

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Berat Berhamaj është një nga modelët më të famshëm jo vetëm në Kosovë por edhe ndërkombëtarisht për pamjen e tij unike, shumë të ngjashme me atë të kukullës Ken.

Modeli është një nga djemtë më të ndjekur në Instagram nga vajzat të cilat e ngacmojnë vazhdimisht.

Është përfolur shumë për ndërhyrje estetike në fytyrë dhe ndryshimet që ka pësuar Berati ndër vite.

Bjondi me sy bojë qielli përkujdeset gjithnjë për pamjen e tij të jashtme dhe nuk shihet në asnjë moment i pakuruar.

Pak ditë më parë ai postoi një foto ku spikati komenti i Linda Reit dhe përgjigja e tij që të linte shumë të dyshoje.

Linda i komentoi në foton ku ai kishte pozuar në plazh:

Auuu u laga".

Ai ia ktheu:

Ka lezet kur lagesh ti".

I pyetur në një intervistë për "Panorama" nëse ka shkuar në shtrat me Lindën, Berati la të kuptohej që po.

Modeli u shpreh:

E kam shumë xhan, sepse ajo është shumë seksi. Për më shumë pyesni vetë Lindën".