Jeta Osh Qef
Home

Bjondia më seksi në botë bëhet banakiere, pregatit kokteilet me…
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13/06/2018 8:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ju ndoshta nuk jeni hasur ende me të, por amerikani Lindsey Pelas është cilësuar shpesh herë si bjondia më bukuroshe në botë. Ajo numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale dhe sëfundmi ka vendosur të bëhet një banbakiere joshëse.

Sëfundmi Lindsey ka realizuar një video mjaft joshëse për James Thomson, i njohur si JZL.

Fotografi nga Los Angeles i ka dhënë modeles, që është bërë e njohur sidomos falë gjoksit të madh natyral, të gjithë përbërësit e nevojshëm për të përgatitur një margarita, ndërsa ajo është kujdesur për pjesën tjetër.

Vajza duket se ka mësuar si të pregatisë kokteilin, por kush e ka mendjen tek pija? Videoja është parë e riparë disa herë, ndërsa Lindey ka fituar milionat falë gjoksit.