Jeta Osh Qef
Home

Nudo mes petaleve, prezantuesja shqiptare “shfrenohet” për ditëlindje
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13/06/2018 11:23

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është padyshim një ndër personazhet më të komentuara në showbizin shqiptar, falë edhe provokimeve që u bën mediave rozë herë pas here.

Roza Lati ka sot ditëlindjen dhe ka zgjedhur ta festojë atë në një mënyrë shumë të veçantë. Ajo ka publikuar një set fotografik dhe një video ku shfaqet tërësisht nudo,  e mbuluar me petale trëndafilash vetëm në vendet intime.

Duke mos lejuar komentet poshtë këtyre fotove, Roza ka pritur orën 00:00 që të surprizojë fansat e saj.

Moderatorja shfaqet shumë seksi teksa kamera i filmon trupin dhe tatuazhet e shumta.

Mbi foto ajo shkruan:

Gëzuar ditëlindjen Rose (Trëndafil)."