Jeta Osh Qef
Home

Lori bën urimin e veçantë për Ledionin, foto me të i nxjerr defektin në trup
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 13/06/2018 14:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ledion Liço dhe kunata e tij e madhe Lori e kanë deklaruar prej kohësh që kanë një marrëdhënie shumë të mirë.

Ditën e sotme ai feston ditëlindjen dhe urimi i Lorit ka qenë shumë i ëmbël.

Ajo ka postuar një foto në Instagram ku e përqafon dhe i shkruan:

 Gëzuar ditëlindjen këtij shpirtit të bukur, faleminderit që më ke mësuar si të jem vetvetja, faleminderit që ma ke bërë motrën të lumtur dhe faleminderit për vogëlushin London.”

Mirëpo kjo foto ka vënë në pah një defekt të Lorit, pasi ajo duket shumë më e shkurtër dhe e vogël se Ledioni.

Nuk dihet nëse është photoshop apo mënyra se si është shkrepur foto.

Ka qenë vetë Ledioni i cili e ka falenderuar Lorin dhe ka lënë një koment pikant duke i bërë tag bashkëshortes së tij Sara.

Ai i shkruan:

Lori të dua shumë. Sara Hoxha, duket qartë që nuk e ke vënë re zvogëlimin."