Jeta Osh Qef
Home

“Do kaloni kaos dhe do keni vështirësi”, Meri paralajmëron këto dy shenja
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 13/06/2018 16:08

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme "Mërkuri" do të jetë afër me asteroidin "Quaror", i cili është si një rreze drite pas kaosit.

Kjo sipas astrologes Meri Shehu do të ndikojë drejtpërsëdrejti mbi shenjat e horoskopit.

Sipas astrologes Virgjëresha duhet të ketë kujdes nga manipulimet ndërsa Shigjetari do përballet me një vështirësi.

Meri paralajmëron:

Virgjeresha duhet te kete kujdes dhe te mos bjere ne manipulime apo ne mungese optimizmi pasi edhe pak ka mbetur nga rruga e veshtire. Shigjetari mund te kete perballje nje marreveshje te veshtire apo nje partner te veshtire ku do mund te fitojne dominancat"