Jeta Osh Qef
Home

U bë nënë 21-vjeçe, “Sofia e Çanit” nuk njihet më pas lindjes
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 13/06/2018 17:53

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo u bë e njohur në emisionin "Zonë e Lirë" të moderatorit Arian Çani, nga ku mori dhe emrin "Sofia e Çanit".

Bukuroshja së fundmi është bërë nënë dhe siç duket ka ndryshuar shumë.

Lajmin e dha vetë Andonia e cila shpërndau një foto të vogëlushes së saj.

Dhe sot, për herë të parë ajo ka hedhur në profilin e saj në Instagram një postim, ku shfaqet së bashku me vajzën.

Bashkëngjitur, ajo shkruan: 

Selfie i parë si nënë"