Jeta Osh Qef
Home

Marina Fara shtatëzënë, zbulohen fotot te gjinekologia
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 13/06/2018 18:07

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Teksa u duk se Marina Fara kishte rënë në qetësi dhe po shijon marrëdhënien me të dashurin që akoma nuk e ka zbuluar, burime të afërta të modeles/blogeres kanë dhënë për JOQ.al lajmin e befasishëm që Marina është shtatzënë.

Sipas të të njëjtit burim, Marina Fara është në muajin e 3-të të shtatëzanisë me një djalë nga Laçi, që sipas tij është ish-i dashuri i Armelës së Big Brother.

Burimi tha për JOQ.al:

Përshëndetje JOQ! Kjo është Marina Fara, foto e parë nga shtatëzania e saj. Është në muajin e tretë me një djalë nga Laçi, ish i dashuri i Armelës së BB. Djali në fjalë është i fejuar dhe është në burg për momentin.”

Përveç lajmit të shtatëzanisë zbuluam edhe fytyrën e të dashurit të Marinës, e cila deri tani e ka publikuar vetëm të mbuluar ose gjysmën e fytyrës./JOQ.al