Jeta Osh Qef
Home

E zhveshur nga shtrati, Klaudia Pepa çmend sërish fansat
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 13/06/2018 19:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Gati e kryqëzuan për fotot nudo por Klaudia Pepa u ka treguar të gjithëve ditën e sotme se nuk i intereson asgje që përflitet për të.

Pak muaj më parë fotografitë nudo të balerinës, u komentuan gjatë në rrjetet sociale, por Klaudia ka provokuar sërish ditën e sotme.

Bukuroshja ka publikuar një foto mjaft sensuale, ku shfaqet e zhveshur nga shtrati, duke bërë të shpërthejnë sërish komentet.

Klaudia u përfol pa fund edhe për ndarjen nga Albi Nako, shkak për të cilën u bë largimi i balerinës për në Itali ku po ndjek ëndrrën e saj, ndërsa Albi nuk mund të largohej nga Shqipëria, pasi siç tha ai, ishte djalë i vetëm dhe nuk mund t’i linte prindërit.