Jeta Osh Qef
Home

Autoritetet ruse në alarm: Mos bëni seks me të huajt!
Shkruar nga: K Demiraj | Publikuar më: 14/06/2018 13:28

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Sot starton zyrtarisht kampionati Botëror "Rusi 2018".

E gjithë vëmendja është spostuar te ky kompeticion, ndërsa në Rusi kanë zbarkuar turistë dhe tifozë nga e gjithë bota.

E nisur nga kjo, tashmë po mbizotëron edhe një lloj frike.

Tmara Pletniova, Presidente e Komisionit për Çështjet Familjare, ka një apel për të gjitha femrat ruse.

Evitoni raportet seksuale me të huajt që do të vijnë në Rusi për Botërorin", ka deklaruar ajo.