Jeta Osh Qef
Home

Le të nisë loja! Nis Kampionati Botëror 2018!
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 14/06/2018 18:00

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Fansat e futbollit kudo në botë kanë udhëtuar për në Moskë, Rusi për të parë spektaklin e futbollit.

Ndeshja e parë e këtij eventi po luhet në këto momente midis Rusisë dhe Arabisë Saudite.

Spektakli më i madh në botë ka startuar dhe skuadrat kanë nisur të përjetojnë emocionet e para të këtij Botërori.

Ndjekësit dhe tifozët kanë nisur të postojnë foto nga më të ndryshmet për të  përkrahur skuadrën të cilën mbështesin.

Emocionet janë të pafundme dhe së parashikimet e bastet e çmendura do të kapin kulmin këtë sezon.

Shijojeni!