Jeta Osh Qef
Home

Lirohet Ballist Morina
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/07/2018 14:05

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Më në fund është lënë i lirë shqiptari Ismail (Ballist) Morina.

Ai ka dhënë vet këtë lajm të gëzuar, përmes një statusi të publikuar në rrjetet sociale.

Ballisti shkkruan:

Me konsullin e pergjithshen te republikes se Shqiperise te akredituar ne Bari te Italise Zotrine/Dashamirin Adrian Haskaj. Pergzime te veçanta strukturave te shtetit shqiptare qe jane pefshire ne perpjekjet per lirimin tim,respekt per Kroacine dhe Italine ne paanshmerine e treguar prej tyre dhe mirenjohje gjith atyreve qe zbriten rrugeve te kryeqytetit shqiptar ne mbrojtjen time.
I LIRË !!
Rrofte shpirti i shqiptarit!!
Ismail Morina (Ballisti).