Jeta Osh Qef
Home

“A shemale je?” Këngëtarja shqiptare fotografohet në tualetin e burrave
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11/07/2018 10:45

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E krahasojnë shpesh me Kim Kardashian, por këngëtarja Fjolla Morina duket të jetë më moskokçarëse se ylli i reality shoë-t.

Fjolla tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në rrjete sociale ku shfaqet gjithnjë seksi dhe në super formë.

Mirëpo së fundmi ajo është fotografuar e veshur me kostum blu, në tualetin e meshkujve.

Fjolla shkruan mbi foto:

Mos u ngatërro me mua."

Mirëpo nga shumë fansa kjo foto nuk është pritur shumë mirë, madje ka nga ata që e quajnë "shemale" (në shqip transgjinor).

Por këngëtarja nuk e ka vrarë shumë mendjen për komentet, si gjithnjë. Mos ndoshta Fjolla ka dashur të tregojë se është më "burrë" se disa "burra"?