Jeta Osh Qef
Home

U bë e famshme me historinë e saj, Linda Rei kthehet sërish në mashkull?
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 11/07/2018 12:03

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është një ndër të paktët njerëz në Shqipëri që pranoi publikisht se ka ndryshuar gjini.

Bëhet fjalë për transgjinoren Linda Rei, e cila arriti në një kohë të shkurtër të bëhet një ndër personazhet më të komentuar të showbizit.

Ajo publikon shpesh foto e video provokuese ku zbulon të pasmet apo gjoksin duke bërë kështu që të tërheqë vëmendjen e fansave dhe rrjedhimisht edhe të mediave rozë.

Por së fundmi Linda është shfaqur krejt ndryshe nga ç’jeni mësuar ta shihni. Me anë të fotoshopit, Linda ka arritur të transformojë veten në një mashkull boksier duke i habitur të gjithë ndjekësit me këtë foto.

Mos ndoshta Lindën e ka marrë malli të jetë sërish mashkull?