Jeta Osh Qef
Home

Ndihmonin të huajt të kalonin kufirin, pranga dy personave në Lezhë
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 11/07/2018 11:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Policia e Lezhës ka arrestuar paraditen e sotme, dy persona që jepnin ndihmë për kalim ilegal të kufirit.

Të arrestuarit janë Besnik Gjoka 46 vjeç banues në Shëngjin dhe Valntino Doci 48 vjeç banues në Pukë.

Sipas policisë këta shtetas ndihmuan të kalonin kufirin ilegalisht 7 shtetas të huaj.