Jeta Osh Qef
Home

I çmendën të gjithë vite më parë, nis “epoka e re” e serialit Rebelet
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 11/07/2018 12:37

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

“Rebelet” ishte një telenovelë meksikane që fitoi famë në vitin 2004 dhe pas 14 vjetësh, i njëjti producent fillon një xhirim të serialit të famshëm, i cili do të ketë 13 protagonistë të 10 kombësive të ndryshme.

Mbrëmjen e djeshme ka nisur "epoka e re" e këtij seriali që siç duket po pritet mjaft mirë nga audienca.

Producentët kanë publikuar klipin e këngës hyrëe të serialit të ri, që titullohet "Like".

Data e fillimit të serialit është 3 shtatori, por në rrjetet sociale dhe veçanërisht në You Tube, po publikohen klipet dhe disa skena nga episodet.

Më poshtë, klipi: