Jeta Osh Qef
Home

“Ka qenë më i rëndësishmi!” Anxhelina flet për lidhjen me milionerin e ri shqiptar
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/07/2018 17:11

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Anxhelina Hadërgjonaj është një nga ato artiste shqiptare e cila e ka zhvendosur jetën e saj në SHBA.

Ajo aktualisht ndjek studimet dhe prej kohësh është larguar nga bota e muzikës.

Lidhja më e përfolur e saj ka qenë ajo me sipërmarrësin e ri Oni Hysenbelliu, lidhje të cilën Anxhelina vazhdon ta kujtojë me mall.

Këngëtarja i është përshtatur trendit më të ri të Instagram ku i përgjigjet pyetjeve personale dhe kështu ajo ka zbuluar një detaj në lidhje me jetën e saj.

Lidhja me Hysenbelliun ka qenë më e gjata dhe më e rëndësishmja për Anxhelinën.

Ajo ka shkruar:

Lidhja ime më e rëndësishme dhe më e gjatë ka qenë me një shqiptar. Të jem 1000% e sinqertë, unë nuk besoj te martesa. Thjesht dua të jem me dikë që më emocionon kur e shoh dhe me të cilin më pëlqen të kaloj kohë. Dikë që është i kujdesshëm dhe është i sjellshëm”.