Jeta Osh Qef
Home

Fotot e sikletshme që vipat shqiptarë do donin t’i zhduknin nga “faqja e dheut”
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 11/07/2018 19:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Të famshmit shqiptarë kujdesen gjithnjë që të gjitha fotot që publikojnë të jenë perfekte aq sa ndonjëherë e teprojnë dhe bëhen qesharak.

Jo rrallëherë ata kanë publikuar foto pas një sërë modifikimesh dhe ndërhyrjesh me fotoshop, duke u sulmuar ashpër nga fansat.

Pas fyerjeve të shumta në komente, ata nuk janë menduar dy herë para se të fshinin foton.

Por për fatin e tyre të keq, asgjë që publikohet në rrjetet sociale nuk mund të zhduket përfundimisht.