Jeta Osh Qef
Home

Kylie Jenner i “vë flakën” rrjetit me fotot bombastike
Shkruar nga: L Çela | Publikuar më: 11/07/2018 20:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kylie Jenner motra e vogël e famijes së famshme hollivudiane, duket se ka sfiduar fuqishëm Kim Kardashian, nëpëmjet disa fotove përvëluese të publikuara ditën e sotme.

20-vjeçarja ka prezantuar linjën e saj verore të kozmetikës, e cila do të dalë në treg këtë të premte.

Pak pasi lindi fëmijën e saj të parë, Kylie është shfaqur më seksi se kurrë, e veshur plot ngjyra.

Në njërën prej këtyre fotografive, ajo mbante veshur një palë rroba banje ngjyrë vjollcë dhe qëndronte shtrirë mbi banane.