Jeta Osh Qef
Home

Dikur elegante dhe e tonifikuar, nuk do ta besoni sa kg peshon Kallashi
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 12/07/2018 9:57

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ajo është bërë e famshme pas videove ku bënte twerk dhe kërcime provokuese, të cilat u shpërndanë më shumë nga fansat e saj.

Bëhet fjalë për Kallashin e cila ka hequr dorë duke punuar si balerinë në klube nate dhe tani i është përkushtuar vetëm muzikës.

Ishim mësuar ta shihnim Donjeta Kosumin të tonifikuar dhe elegante, mirëpo që pasi ka lënë punën ajo ka shtuar shumë në peshë.

Ditën e sotme, ashtu si shumë VIP-a edhe Kallashi ka zgjedhur t’u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram me opsionin e ri. Një nga fansat e pyet Kallashin sa peshon dhe ajo është përgjigjur se i ka arritur plot  88 kilogram.

Por për pjesën më të madhe Kallashi ndoshta është bërë akoma më seksi nga sa ishte duke qenë se edhe shqiptarët i pëlqejnë më shumë vajzat " e mbushura" dhe të kolme.