Jeta Osh Qef
Home

Linda Morina e mbuluar nga gjaku, çfarë i ka ndodhur këngëtares?
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 12/07/2018 12:12

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Linda Morina është një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë dhe shpesh shndërrohet në qendër të vëmendjes me batutat apo fotot që publikon.

Së fundmi ajo i befasoi të gjithë duke lançuar këngën e saj të parë me Lek Plepin.

Mirëpo, duket se Lindës i pëlqen të merret me të gjitha fushat. E njohim si këngëtare, si një kuzhiniere e zonja, një psikologe dhe mbi të gjitha një mjeke popullore.

Nuk kishte kurrsesi si të mungonte futbolli dhe pikërisht duket të jetë Botërori ai që e ka përgjakur këngëtaren.

Përmes një fotoje të publikuar në profilin e saj në Facebook, ajo thotë se Franca do të vdesë në botëror dhe këtë po e nuhat përmes "gjakderdhjes së saj".

Linda shkruan:

Gjakderdhje, po vdes Franca"