Jeta Osh Qef
Home

Lind Xhensila Myrtezaj, Besi bëhet baba
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12/07/2018 14:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pas 9 muajsh, pritjes së ëmbël i ka ardhur fundi.

Xhensila Myrtezaj është bërë më në fund nënë.

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj, fëmija i parë i lindur nga dashuria me aktorin e humorit, Bes Kallaku.

E reja ka lindur në një spital privat në kryeqytet dhe fatmirësisht gëzojnë të dyja shëndet të plotë.

Jetë të gjatë princeshës së vogël, të cilës prindërit ende nuk ia kanë bërë të ditur emrin.