Jeta Osh Qef
Home

U kap duke bërë seks me qenin e komshiut, 26-vjeçari mundohet t’ia mbathë nga policia
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 12/07/2018 15:35

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një veteran i luftës  nga Teksasi u përpoq t’ia mbathte nga policia  pasi u kap “mat” teksa po mundohej të kryente marrëdhënie seksuale ne qenin e fqinjit.

Philip Samuel Mercon, 26 vjeç, u arrestua mëngjesin e të shtunës pasi një dëshmitar tha se e pa duke abuzuar seksualisht me një qen në oborrin e fqinjit të tij në Bellmead të Teksasit.

Sa i përket 26-vjeçarit me “shije” të çuditshme seksuale, me sa kuptohet nga profili i tij në rrjetin social Facebook, është i martuar me fëmijë.

Policia lokale e gjeti Mercon-in në kopshtin e tij prapa shtëpisë me qenin që përshkruhet si rracë e përzierë me madhësi mesatare.

Sipas raportimeve, me të parë policinë, 26-vjeçari e lëshoi qenin dhe u përpoq të largohej. Por, gjithsesi policia mundi ta kapte dhe e vuri ne pranga.

Sa i përket qenit, ai u kthye nën kujdesin e pronarit të tij.