Jeta Osh Qef
Home

“S’ishte zgjedhja ime”, këngëtarja shtatzënë befason për martesën me burrin maqedonas
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 12/07/2018 17:32

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Adelina Tahiri është në pritje të ëmbël dhe prej fillimit të martesës së saj e deri më sot, është komentuar e përfolur shumë, sa i takon personit me të cilin ka vendosur të ndajë jetën.

Ai është një zotëri i njohur në Maqedoni, me profesion avokat dhe me të ardhura të konsiderueshme.

Çifti pritet të bëhen prindër shumë shpejt, ndërsa sëfundmi, e pyetur në lidhje me arsyen pse vendosi të martohej me maqedonasin, ajo ka dhënë një përgjigje interesante.

Sipas këngëtares, nuk ishte vendim i saj, por i Zotit. Adelina ka treguar gjithashtu edhe detaje në lidhje me emrin e bebit dhe kohën kur pritet të lindë.