Jeta Osh Qef
Home

Kendall Jenner i heq të gjitha për të shënjuar 10 vjetorin e revistës së njohur
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09/08/2018 11:17

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Në setin e saj të fundit fotografik Kendall Jenner u zhyt në pellgjet e Hampstead, duke veshur vetëm një palë këpucë të kuqe.

Teksa pozonte, motra e vogël e Kim Kardashian i dha një shikim të akullt në kameras, teksa dilte topless nga uji.

Kendall ka bërë të njëjtën gjë për të shënjuar 10-vjetorin e revistës "LOVE".  22-vjeçarja sexy kësaj radhe ka mbajtur veshur vetëm mbathjet ngjyrë të kuqe teksa qëndronte e shtrirë në pishinë.

Ajo është një prej modeleve më të famshme në të gjithë botën dhe shpesh herë sfilon për markat luksoze.

Kendall from Love by Alasdair

A post shared by Katie Eleanor Grand (@kegrand) on