Jeta Osh Qef
Home

Demi tërbon kalimtarët në rrugët e Spanjës, bën pazar ‘nudo’
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 09/08/2018 14:51

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është e pamundur që Demi Rose të dalë në rrugë dhe të mos tërheqë vëmendjen dhe pikërisht këtë ka bërë edhe në daljen e fundit në Ibiza.

23-vjeçarja ishte siguruar që të gjithë sytë të ishin mbi të, teksa po bënte pazar në një treg ushqimor në Ibiza.

Demi kishte veshur një kostum rrjetë, ku përveç formave bombastike nuk i dukej asgjë tjetër…as rrobat e brendshme.

Por, ylli i Instagramit aq sa ka mrekulluar fansat e saj me këtë pamje, ka pasur edhe nga ata që e tallën për kostumin duke e krahasuar me një rrjetë ushqimore, si ato të patateve.