Jeta Osh Qef
Home

Foto hot nga plazhi, seksbomba shqiptare harron të depilohet në pjesët intime
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09/08/2018 17:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Është cilësuar si një prej femrave më të bukura shqiptare, me forma bombastike dhe tepër joshëse për meshkujt.

Brunia bukuroshe Alesia Bami shpesh herë përshëndet fansat e saj me foto e imazhe nga vende të ndryshme që viziton.

Këtë herë në internet po qarkullon një foto e saj me bikini, e veshur tepër joshëse, por që ka harruar disa detaje tepër të rëndësishme, të cilat ndoshta nuk i ka vënë re as vet.

Alesia ka qenë duke pushuar në breg të detit, teksa ka postuar videon nga ku është shkëputur fotoja e mëposhtme. Në të duket pjesa intime e padepiluar dhe e pushtuar nga qimet, e vajzës së re.