Jeta Osh Qef
Home

Publikohet fotoja nudo, bukuroshja përfundon në faqen e ministrisë ruse
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/08/2018 9:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një gabim fatal i ka kushtuar shumë një vajze ruse, e cila ka publikuar gabimisht një selfie nudo në faqen zyrtare të Instagramit të Ministrisë së Mbrojtjes ruse.

Postimi, i cili u fshi me shpejtësi, përhapi shumë thashetheme mbi identitetin e gruas dhe përflitet shumë se bëhet fjalë për zëdhënësen e ushtrisë Rossiyana Markovskaya.

Fotoja u shfaq për pak sekonda në llogarinë Mil_Ru, e cila zakonisht reklamon arsenalin e ushtrisë së Vladimir Putin.

Disa përdorues thanë se fotografia u ngarkua nga ish-gazetarja Rossiyana Markovskaya. Në një foto, ajo shihet joshëse, ndërsa mban një armë zjarri ushtarake.

Imazhet e asaj kanë tërhequr një ushtri të ndjekësve të Instagram, të cilët rregullisht i dërgojnë lule.