Jeta Osh Qef
Home

Vini duart në kokë e ikni me vrap, ja sa kushton një shishe ujë në Butrint
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/08/2018 12:10

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një kupon tatimor i një lokali në qytetin e Sarandës, ku tregohet çmimi i lartë i një gjysmë litri ujë, po qarkullon me shpejtësi në rrjetet sociale.

Kjo faturë i është dërguar edhe ish-Kryeministrit Sali Berisha, i cili nuk ka nguruar ta publikojë, bashkë me mesazhin e qytetarit.

Në të shkruhet:

Miremengjes Dr Kjo foto eshte bere ne butrind sarande … 850lek gjysem litre uije.. Vai me det per turizmin tone …… Keta bab zite e RAME Hoxhes.. po i largojne dhe kto pak turista qe po sjellim .. Te vizitojne shqio.”