Jeta Osh Qef
Home

“15 vjeçarët masturbohen me fotot e tua”, Uindi i jep përgjigjen epike
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 25/09/2018 15:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Motra e Encës, Uindi po bëhet një fenomen mediatik vetëm falë fotove e videove të nxehta që publikon herë pas here në Instagram. Të rinjtë e ndjekin atë e ndonjëherë, ndoshta e marrin edhe si model frymëzimi në aktivitetet e tyre të përditshme.

Mirëpo, ka edhe nga ata që e kritikojnë të renë për veprimet që bën. Kështu për shembull, teksa ka publikuar një foto sëfundmi, njëri prej tyre i shkruan se 15-vjeçarët masturbohen duke parë fotot e saj.

Më konkretisht, fansi i thotë:

A s’të vjen turp nga vetja aman? Të masturbohen 15-vjeçaret me ty, ky është qëllimi i jetës tënde?".

Por Uindit nuk i bën përshtypje asnjë gjë dhe e ka marrë me humor e sportivitet këtë koment.

Ajo i kthen përgjigje me fjalët:

Unë nuk i hedh fotot me qëllimin që të masturbohen njerëzit, por nëse ndodh je e mirëpritur"