JOQ Albania
Home

“A flet serbisht?!”/ Mozzik bën krenar çdo shqiptar me përgjigjen që jep
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 02/04/2019 13:30

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Mozzik është një prej reperëve shqiptarë më të preferuar e të dëgjuar nga publiku.

Ai dhe gruaja e tij reperja Loredana janë bërë së fundmi prindër të një vajze të quajtur Hana.

Mozzik është shumë aktiv në rrjetet sociale dhe së fundmi ai i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të tij në Instagram.

Njëri prej tyre e ka pyetur reperin nëse ai flet serbisht dhe përgjigja e tij me siguri i ka bërë krenarë të gjithë shqiptarët.

“Adem Jashari”, ka qenë përgjigja e Mozzik.

Figura e njohur historike, i cili së bashku me 56 antarët e familjes së tij, u përballën heroikisht me serbët në mars të vitit 1998.