JOQ Albania
Home

Prezantoi video-klipin e ri, “bomba” Jennifer Lopez i ekspozon të pasmet pa asnjë censurë
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 09/04/2019 10:52

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Jennifer Lopez vazhdon të na tregojë se për të mosha është thjesht një numër.

Këngëtarja 49-vjeçare prezantoi të dielën video-klipin për këngën e saj të re “Medicine”.

Kënga vjen në bashkëpunim me French Montana dhe duhet thënë që pamjet në video janë për të mos u hequr sytë.

Në vend të këngës apo video-klipit, ato që kanë zënë kryetitujt e mediave rozë janë në fakt të pasmet, e mirënjohura, të këngëtares.

Këngëtarja shfaqet në klip me një kostum i cili ia ekspozon tërësisht të pasmet. Edhe pse është një sekuencë shumë e shkurtër, pjesa ku tregohen "asetet" e famshme të J.Lo po bën xhiron e rrjetit.