JOQ Albania
Home

Arbana Osmani futet “në telashe” mes Bllokut, sytë shkojnë tek djali që e shoqëron
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 25/04/2019 15:34

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ditën e sotme moderatorja Arbana Osmani është filmuar në zonën e ish-Bllokut, Tiranë, në një moment jo shumë të favorshëm.

Sipas qytetarit të ndodhur në vendngjarje, Arbana Osmani ishte përplasur me makinë “Benz” ngjyrë gri që drejtohej nga zonja bjonde dhe gjendja u acarua pas incidentit.

Është dashur ndërhyrja e policisë që “gjakrat” të qetësoheshin dhe siç duket në video, Arbana gjobitet dhe firmos fletëgjobën.

Por, ajo që bie në sy në filmimet dhe fotot është personi që shoqëron Arbanën, Eduart Grishaj.

Grishaj nuk është i panjnohur për lexuesit, pasi kohët e fundit ai përflitet për një lidhje me moderatoren Osmani, e cila tashmë është e divorcuar.

Eduart Grishaj është regjisor i emisionit që drejton Arbana dhe kjo shton edhe më shumë dyshime për afrimitetin e tyre që mund të jetë më shumë se sa thjesht shoqëror.

Epo, përderisa e shoqëron edhe jashtë emisionit në një ditë normale, kjo mund të thotë shumë gjëra…