JOQ Albania
Home

Valeri ngacmon hapur Ermalin gjatë emisionit: Ty të gjuaj gjithë kohës, kur të jesh në siklet më thuaj
Shkruar nga: E Prifti | Publikuar më: 11/05/2019 23:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Valer Kolnikaj është një nga personazhet më të komentuar sa u përket fotove të tija provokuese apo edhe mënyrës sesi i thotë gjeras pa ‘barriera’.

Edhe këtë mbrëmje në “Xing me Ermalin”, ai ia ka dalë të tërheqë vëmendjen si dhe të ‘sikletostë’, sadopak Ermalin.

Ndërsa Kolnikaj fliste për ngacmimet që merr nga femrat dhe meshkujt, Ermali i tha janë shtuar shumë meshkujt që ngacmojnë.

Ndërsa Valeri i kthehet:

 Kryesisht janë ata që dalin në televizor. Madje ata që prezantojnë. Nuk po them për ty jo, se ty më shumë të gjuaj unë gjatë gjithë kohës.”

Më pas Ermali shprehet:

Avash se po kalon më shumë se ç’duhet.”

Valeri sërish:

Kur të ndihesh në siklet më thuaj..”