Jeta Osh Qef
Të zgjedhura
Më të lexuarat
Të fundit

Të zgjedhura

Të zgjedhura
Qyteti digjet, pushteti krihet
Të zgjedhura
“Nga fshati, nga Anglia”, banorët e Kukësit “të dhj*sin” m’u në qeveri që premton aeroporte aty ku mungon uji
Të zgjedhura
5 koncesione 150 miliardë lekë, shifra që del nga xhepat e qytetarëve
Të zgjedhura
Skenë e trishtë/ Delfini i gjakosur del në bregun e Semanit
Të zgjedhura
HISTORIKE/ Shqiptari merr titullin kampion në WWE
Të zgjedhura
Të rinjtë shqiptarë bëhen “heronj” në Itali
Të zgjedhura
Plas në Tiranë, qytetarët: Oligarkët po bëjnë terror mbi ne duke u futur në çdo shtëpi dhe biznes
Të zgjedhura
Autostrada e arnuar Tiranë-Durrës do të jepet me koncesion, i hapet rruga kalimit me pagesë
Të zgjedhura
Sarandioti fiton betejën me grekët, i bën ata për një lek në gjykatë
Të zgjedhura
S’kishte para për një unazë fejese të shtrenjtë, shqiptari i mahnit të gjithë
Të zgjedhura
Nuk dalin llogaritë nga TVSH, mbyllen bujtinat në Valbonë
Të zgjedhura
Emigranti shqiptar pastron vullnetarisht muzeun e Krujës
Të zgjedhura
“O nënë pse më bëre!”/ Gruaja që rrit e vetme 3 fëmijët në pyll
Të zgjedhura
Daily Mail: Kopshti i ferrit në Fier, luani mezi mbahet në këmbë
Të zgjedhura
Nga shkolla hidhen në rrugë, nxënësit rrezikojnë jetën
Të zgjedhura
Harroi portofolin në Sarandë, kroati falenderon shqiptarin për gjestin e bukur
Të zgjedhura
Skandali/ Buka që hanë shqiptarët përbëhet nga 9 kimikate të rrezikshme
Të zgjedhura
Dasmorët nga Fieri marrin nusen me kamion
Të zgjedhura
“Kam nevojë të shes edhe 220 libra”, Florimi kërkon ndihmë që të paguajë qeranë e kioskës
Të zgjedhura
Shqipëria në ‘gjueti’ për 500 mln euro borxh, Ahmetaj: Jam i emocionuar
Të zgjedhura
Doli në pension, ish-mësuesi bën mrekullinë në fshatin e Librazhdit
Të zgjedhura
Përplasi me makinë tepelenasin, korçari bën betimin në Zot!
Të zgjedhura
Skandali me librat e shpërndarë falas

Të fundit

Loading...