Jeta Osh Qef
Home

Iku nga Durrësi pas koncertit, Unikkatil bën gjestin fantastik pas mesazheve në Facebook
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 09/08/2018 17:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Më 4 gusht të këtij viti reperi Unikkatil mbajti një koncert në stadiumin "Niko Dovana" në qytetin e Durrësit.

Të shumtë ishin fansat që u mblodhën për të ndjekur live reperin e tyre të preferuar, i cili performonte për herë të parë në qytetin bregdetar.

Pas koncertit Unikkatil u largua, por nuk e mendoi dy herë për t’u kthyer sërish, pasi një fans i tij e kërkoi.

Bëhet fjalë për një të ri, i cili është invalid dhe nuk mund të lëvizë, veçse në karrocë me rrota.