Jeta Osh Qef
Home

Brinjë të thyera e mushkëri e çarë, shoqja e ngushtë hedh adoleshenten nga ura
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 10/08/2018 7:27

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Videoja e një vajze 16-vjeçare, të cilën e hedhin nga një urë në lartësi të konsiderueshme, pa dëshirën e saj, është duke bërë xhiron e internetit.

Në pamje duket shoqja e vajzës, e cila e shtyn këtë të fundit nga lartësia, edhe pse vajza thotë herë pas here "Jo".

Jordan Holgerson u kap në kamera tejet nervoze buzë "Moulton Falls" në lumin Lewis në Yacolt, Uashington para se miqtë e saj ta shtynin drejt ujit.

16-vjeçarja pësoi lëndime të shumta dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën në spital. Ajo theu pesë brinjë dhe dëmtoi mushkëritë.