Jeta Osh Qef
Home

Takimi i tmerrit/ Burri tenton ta përdhunojë, ajo i kafshon penisin
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 13/09/2018 21:50

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Ishte takimi i  tyre i parë, por nuk ka rezultuar aspak ashtu siç e kishin menduar.

John Patton, 54 vjeç, donte të përdhunonte një grua 50 vjeçare në Westwego, Luiziana, duke e detyruar që t’i bëjë seks oral.

Mirëpo, viktima iu përgjigj dhëmbë për dhëmbë, duke i kafshuar penisin.

50 – vjeçarja ka treguar:

Sapo ishim në shtëpi vura re se nuk kishte njeri tjetër aty. Më pas Patton më rrëmbeu nga mbrapa dhe më tërhoqi në dhomën e gjumit"

Ai e mbylli brenda dhe pasi mbaroi aktin, e kishte detyruar t’i bënte seks oral.

Vetëm kur ajo mori një thikë kuzhine arriti ta detyronte Pattonin që të hapte derën.

Gruaja është futur menjëherë në shtëpinë e një fqinje, ku ka lajmëruar menjëherë policinë.

Patton u arrestua dhe akuzohet për rrëmbim, përdhunim dhe sulme seksuale, duke rrezikuar burgim të përjetshëm.