Jeta Osh Qef
Home

U hap pak ditë më parë, mbyllet bordelloja e ku*vave 80 euroshe në Itali
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/09/2018 7:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Disa ditë më parë u hap, por vetëm 9 ditë më pas, policia mbylli bordellon e parë të kukulla të seksit në Itali.

Vendimi u mor nga policia italiane, pasi bordelloja "LumiDolls" shkelte ligjet italiane për dhënien me qira të akomodimit.

Gjithashtu vijojnë hetimet për të zbuluar nëse bordelloja e kukullave të seksit i  plotësonte kushtet higjieniko-sanitare dhe nëse kukullat pastroheshin mirë pas çdo akti seksual.

Kujtojmë se Italia është një vend ku prostitucioni është i jashtëligjshëm, pavarësisht se numri i prostitutave është i lartë.

Bordelloja "LumiDolls" ishte hapur në Torino dhe çdo seancë kënaqësie me kukullat prej silikoni kushtonte 80 euro.

Klientët mund të zgjedhin nga shtatë kukulla të ndryshme femrash dhe një kukull mashkull që quhet Alessandro, i cili ka një penis që mund të zgjatet.

Kukullat, të cilat kushtojnë deri në  2,000 € secila, thuhet se janë larë plotësisht për dy orë pas përdorimit.