Jeta Osh Qef
Home

Rudina plas të radhës: Para se të lindja doja të shkoja…
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 14/09/2018 10:59

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Vijon të na surprizojë Rudina Magjistari me ato që thotë herë pas here në emision. Ajo ka rrëfyer një ngjarje jo të zakontë ditën e djeshme, e cila ka lidhje me momentin kur do të sillte në jetë të bijën.

Teksa i kishin filluar dhimbjet e lindjes dhe Mia e vogël nuk qëndronte dot më në placentën e së ëmës, Rudina, ndryshe nga nënat e tjera, ka pasur një kërkesë të pazakontë.

Ajo ka dashur që të shkonte në parukeri dhe të krihte flokët, përpara se të lindte e të shkonte në spital.

Disi për të qeshur dhe tepër e çuditshme kjo histori…