Jeta Osh Qef
Home

Shtatzënë dhe super seksi, këto janë vajzat e famshme shqiptare që po i mahnisin të gjithë
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 14/09/2018 15:06

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Pritje e ëmbël quhet në gjuhën moderne dhe padyshim që është e tillë në gjithë kuptimin e fjalës.

Shtatzënia është një nga periudhat më të veçanta në jetën e një gruaje.

Për shumë gra mund të sjellë edhe momente të pakëndshme në fillim për shkak të ndryshimeve që pëson trupi, por e veçanta qëndron tek përqafimi i këtyre ndryshimeve.

Disa nga personazhet e njohura në fusha të ndryshme në vendin tonë kanë treguar se shtatzënia mund të jetë “stylish” duke u kujdesur edhe në detajet më të vogla për t’u dukur bukur.