Jeta Osh Qef
Home

“Qenke mosha e gjyshit tim”, vazja e Niko Peleshit nuk përmbahet ndaj ngacmimit në Instagram
Shkruar nga: S Bardhi | Publikuar më: 14/09/2018 16:09

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Bashkë me fëmijët e tjerë të politikanëve, Aleksia Peleshi nuk mund të bënte përjashtim si më të komentuarat në median rozë dhe rrjetet sociale.

Aleksia është vetëm 16-vjeçe, por karriera e saj në modeling ka ka nisur herët dhe ajo duket më e zhvilluar se sa mosha që ka.

Vajza e ministrit Peleshi është mjaft aktive në Instagram dhe së fundmi ka zbuluar shumë nga jeta e saj private përmes opsionit “Ask me”, teksa u ka kthyer përgjigje ndjekësve të saj.

Ajo që bie në sy është ngacmimi nga një burrë i vjetër, të cilit Aleksia ia ka treguar dyert e burgut, por edhe shumë informacione të tjera të cilat mund t’i zbuloni duke shfletuar galerinë.