Jeta Osh Qef
Home

Kush është shqiptarja, një prej 12 femrave më të bukura në botë?
Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 11/10/2018 11:56

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Një femër shqiptare është renditur mes 12 femrave më të bukura në botë dhe ajo është një modele me të vërtetë për t’u pasur zili.

Bëhet fjalë për të renë Tika Camaj, e cila po kthehet në një prej femrave më seksi në planet.

Ka qenë revista Wap Mag, ajo që ka bërë këtë klasifikim.

Tika i ka bërë të gjithë për vete në sfilatat e fundit me veshje intime për Victoria’s Secret.

Ka praktikuar artet marciale dhe ka qenë kampione në Taekwondo në rini.