Jeta Osh Qef
Home

“S’u mërzite tu reklamu b*thën përditë?”, komentuesi e kryqëzon, Kejvina i kthehet ashpër
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 11/10/2018 16:24

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.

Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes pasi fotot e nxehta që poston në rrjetet sociale kthehen në lajme në mediat rozë.

Format e velinës janë nga më të lakmuarat në estradë dhe nuk kalojnë kurrë pa u komentuar.

Kejvina ka trazuar sërish ujërat me një foto të nxehtë që ka postuar në Instagramin e saj.

Ajo ka ekspozuar këmbët ndërkohë që një prej komentuesve e ka sulmuar.

Ai i ka shkruar:

Nuk u mërzite duke rreklamu bythën përdit, është mënyrë e shpifur ndaloje ndonjëherë”.

Kejvina ia ka kthyer:

Ty të paska plas zoti sytë, se vetëm byth s’ka ktu! Apo e ke për bythën e motorit?”.