JOQ Albania
Home

Këto shenja horoskopi duhet të bëjnë shumë kujdes nesër
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 06/01/2019 23:29

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Demi

Ju po kaloni një periudhë të gjatë ndryshimi. Ndërsa Urani, planeti i revolucionit dramatik, përparon në shenjën tuaj, ju ndjeni këto rregullime në një nivel shumë më të thellë. Me Mërkurin retrograd që fryn zjarr në shtëpinë tuaj dhe vlerat tuaja themelore, hapësirat tuaja të sigurta mund të jenë edhe më të vështira për t’u gjetur, por rrini të qetë, sepse do të jetë një sezon reflektimi.

Luani

Të gjithë sytë janë të drejtuar mbi ju. Dielli do të ndriçojë botën tuaj me kreativitet, dashuri dhe energji. Bota ka nevojë për ju, mendoni për jetën tuaj deri tani dhe ndjehuni krenarë për sa keni arritur. Ju do të udhëtoni dhe do të mësoni shumë këtë sezon. Pengesa juaj e vetme mund të jetë Mërkuri, por është e rëndësishme të mbani mend se ju nuk duhet të hiqni dorë nga krenaria. Lejoni sigurinë të depërtojë thellë në brendësinë tuaj, ku askush nuk mund ta marrë atë nga ju.

Virgjëresha

Ju mund të përjetoni konfuzion të brendshëm. Megjithatë, është koha për të marrë një kthesë pozitive dhe për t’u zhytur me kujdes në ujërat romantike. Ju jeni si trëndafili më aromatik i lëndinës; ylli më i ndritshëm në qiellin e natës. Gjithkush dëshiron të të njohë, do të jesh më i papërmbajtshëm se kurrë! Mos harroni se në qoftë se mendja juaj fillon të luajë, mos bini pre.