Jeta Osh Qef
Home

Jo vetëm Facebook, Instagram po çmend përdoruesit me kapriçot e tij
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 20/11/2018 15:21

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Facebook ka revoltuar përdoruesit në të gjithë botën ditën e sotme. Kjo për shkak se aplikacioni më i përdorur ka shfaqur probleme, duke mos funksionuar në shumë vende.

Megjithatë, problemet janë shfaqur edhe me Instagram, rrjetin e dytë social më të preferuar nga njerëzit.

Kompania nuk ka dhënë një shpjegim lidhur me këtë, ndërkohë që as më herët nuk ka njoftuar për probleme.

Twitter kanë vërshuar një lumë ankesash dhe shumë përdorues protestojnë nën hashtag #facebookdown #instagramdown.

Edhe ditën e djeshme, rrjeti social Facebook kishte shfaqur probleme, ndërkohë që përdoruesit