Jeta Osh Qef
Home

Me buzë të holla dhe shumë e dobët, Lori publikon fotot kur ishte adoleshente
Shkruar nga: G Hasani | Publikuar më: 10/12/2018 16:31

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trashëgimtarja e Top Medias Lori Hoxha sot është një dnër vajyat më të komentuara në rrjetet sociale dhe mediat rozë, por jo gjithnjë ka qenë kështu.

25-vjeçarja ka publikuar së fundmi dy foto të vjetra në Snapchat ku shihet se si ka qenë ajo adoleshente.

Lori ka treguar se si në njërën prej tyre, ajo ka pozuar në det kur ishte 16-vjeç, shumë elegante dhe me bikini të vogla të kuqe.

Ndërsa në pozën tjetër, Lori shfaqet 14 vite më parë krah motrës së saj Sarës.

Ajo shihet me buzët shumë të holla si ka deklaruar edhe vetë që i ka fryrë buzët para Instagramit dhe rrjeteve të tjera sociale, ndërsa duket shumë larg pamjes së vajzës tërheqëse që është sot.