Jeta Osh Qef
Home

Na bënë lëmsh tek Kënga Magjike, Fifi dhe Flori Mumajesi janë të dashuruar?
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 10/12/2018 17:25

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Flori Mumajesi dhe Fifi kanë dhënë disa shenja që po i bëjnë të gjithë të dyshojnë nëse janë miq apo dicka më shumë.

Pasi i pamë të shfaqeshin pranë njëri-tjetrit duke buzëqeshur gjatë Këngës Magjike, dyshimet u shfaqën edhe më shumë.

Pasi u zbulua se ishte fituesi, Flori ia dha përqafimin e parë Fifit.

Kjo e fundit, shpërndau vetëm këngën e Florit në rrjete sociale, ndonëse ishte tekstshkruese e disa projekteve të artistëve pjesëmarrës në festival.

Ndërsa sot, teksa drekonin bashkë me disa artistë të tjerë, Flori i bëri një video teksa qeshte, të cilën e shoqëroi me një zemër.

Ç’po ndodh mes tyre?