Jeta Osh Qef
Home

Gazetari shokon këngëtaren: Do ma bësh një të shpejtë?
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 10/12/2018 18:20

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

E gjtihë vëmendja ka qenë tek "Kënga Magjike" dhe këngëtarët që morën pjesë këto ditë.

Gazetari i "Thumb" ka qenë i pranishëm për t’u bërë pyetje VIP-ave, ndërkohë që nuk kanë munguar as pyetjet ngacmuese.

Teksa u ndal tek këngëtarja Krusita, ai i thotë:

Më thanë që je grimiere, do ma bësh një të shpejtë?"

Krusita habitet dhe nuk e kupton pasi gazetari fjalën grimiere e thotë shumë shpejt me tendencë që ta hutojë atë.