JOQ Albania
Home

U komentua shumë në eventin e bukurisë, “gangsterja nga Elbasani” nderon Shqipërinë me çmimin
Shkruar nga: F Tenolli | Publikuar më: 17/12/2018 14:13

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Trejsi Sejdini është 18-vjeçarja e cila përfaqësoi Shqipqrinë në eventin e bukurisë “Miss Universe 2018”.

Ajo arriti të fitonte çmimin “Kostumi më i mirë kombëtar” kur sfiloi mes 94 vajzave me kostumin kombëtar shqiptar.

Bukuroshja shqiptare arriti të fitonte vemendjen dhe zemrat e të gjithëve me personalitetin e saj dhe karakterin e fortë.

E mbushur me vetëbesim, Trejsi arriti të binte në sy dhe të ishte më e votuara mes vajzave në rrjetet sociale.

Trejsi Sejdini do ju bëjë krenarë me çmimin e fituar në Miss Universe on Vidnews.