JOQ Albania
Home

Meri befason me parashikimin: Këtyre tri shenjave do t’u realizohen dëshirat
Shkruar nga: D Cani | Publikuar më: 19/12/2018 19:58

  • Share
  • Share
  • Share
  • Share

Astrologia Meri na befason gjithmonë me parashikimet e saj.

Për këtë javë, Meri parashikon mjaft surpriza për tre shenja horoskopi.

Bëhet fjalë për shenjat Demi, Shigjetari dhe Bricjapi.

Të trija këto shenja do të kenë një jave mjaft të suksesshme dhe sipas astrologes, do t’u realizohen dëshirat.

PARASHIKIMI:

Demi

Bashkepunime te mira ne realizimin e qellimmeve dhe dalje apo njohje edhe argetuese edhe me njohje shume interesante.

Shigjetari

Kjo jave mbart sukese dhe takime te fshehta romantike ne ambjentin e shtepise apo ne nje lidhje me njerez qe banojne afer jush apo vijne tek ju.

Bricjapi

Do keni nje mbeshtetje te sigurt ekonomike dhe sociale qe do ju bej te kerkoni me shume nga vetja drejt endrrave tuaja.